هواپیما و سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

در این مطلب قصد داریم دو سامانه ی قوی خرید بلیط هواپیما گردشا و تیک بان را به شما معرفی کنم. اگر بدنبال خرید بلیط اینترنتی هواپیما یا بلیط هواپیما چارتر هستید حتما به این سامانه ها سر بزنید و بلیط هواپیما ارزان و مناسب تهیه نمایید.

 

هواپیما و سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

با برنامه ریزی مناسب، می توانید اطمینان حاصل کنید که پرواز یک تجربه خوب برای شما و فرزند شماست.  وقتی پای خردسالان وسط میاید والدین حساس تر می شوند. قبل از پرداختن به ادامه ی مطلب نیاز می بینم دو سامانه ی قوی خرید بلیط هواپیما گردشا و تیک بان را به شما معرفی کنم. اگر بدنبال خرید بلیط اینترنتی هواپیما یا بلیط هواپیما چارتر هستید حتما به این سامانه ها سر بزنید و بلیط هواپیما ارزان و مناسب تهیه نمایید.

 

آیا سن فرزند من به اندازه کافی برای مسافرت با هواپیما مناسب است؟

در کشورهای پیشرفته قوانین مختلفی برای مسافرت خردسالان وجود دارد . این قوانین در ایرلاین های متفاوت، مختلف است. به طورکلی نوزادان زیر 7 روز نباید با هواپیما سفر کنند.  سیستم بدنی نوزادان زیر 7 روز به گونه ای است که اگر با هواپیما سفر کنند دچار مشکل می شوند. اگر واقعا لازم است برای نوزاد زیر 7 روز بلیط هواپیما تهیه کنید، حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

 

در صورتیکه فرزند من مشکل جدی در سلامت خود داشته باشد آیا میتواند با هواپیما سفر کند؟

در این شرایط حتما قبل از دریا بلیط هواپیما ی خود با پزشک متخصص مشورت کنید. در این شرایط ممکن است پزشک سفر کودک شما را به تاخیر بیاندازد.

 

در صورتیکه فرزند من مشکل قلبی یا تنفسی و یا ریه داشته باشد چگونه میتواند با هواپیما سفر کند؟

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است نیاز به آزمایش قبل از پرواز و ترتیب اکسیژن اضافی داشته باشند. برخی از ایرلاین ها اجازه می‌دهند که کانال‌های  قابل حمل اکسیژن را در پروازهای داخلی  و پروازهای خارجی فراهم کنند. بسیاری از هواپیماهای ایالات متحده همچنین به شما اجازه می دهند تا متمرکز کننده های اکسیژن قابل حمل، حمل کنند.

برای مقررات و الزامات خاص، قبل از پرواز، با شرکت هواپیمایی خود تماس بگیرید.اگر پزشک متخصص بگوید کودک شما به اندازه کافی جهت مسافرت با هواپیما پایدار است میتوانید با حمل اکسیژن اضافی جهت اطمینان به پرواز اقدام کنید. اما لازم است 24 ساعت قبل با شرکت هواپیمایی هماهنگی لازم را به عمل بیاورید.

اگر فرزند شما مشکل جدی قلب داشته باشد، مطمئن شوید که با دستگاه مخصوص قلب و عروق خود (ECG) سفر می کنید. از دکتر متخصص خود بخواهید که یک نامه کوتاه از پرونده های سلامت کودک و داروهای خود را در طول مسافرت های خود با خود همراه داشته باشید.

هواپیما و سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

 

اگر کودک من دیابت داشته باشد برای سفر با هواپیما چه اقداماتی باید انجام دهم؟

قبل از پرواز، با پزشک کودک خود صحبت کنید تا برنامه ریزی و دوز انسولین را مرور کنید. برای بررسی خطوط حمل و نقل برای انسولین و سرنگ، قبل از پرواز خود با خطوط هوایی تماس بگیرید. برخی از شرکت های هواپیمایی به یک یادداشت دکتر نیاز دارند. هر گونه درخواست غذا مخصوص قبل از پرواز خود را انجام دهید علائم و چگونگی مدیریت قند خون پایین را بدانید. کادر پروازی را درباره این که کودک شما دیابت دارد، اطلاع دهید.

 آیا گوش های کودک من در حین پرواز صدمه خواهد دید؟ تغییر در فشار کابین ممکن است دردناک باشد مخصوصا برای کودکان . برای جلوگیری از این اتفاق پیشنهاد می‌شود ، برای نوزادان از شیر مادر تغذیه کنند و یا پستانک بمکند. این کار به جلوگیری از درد گوش هایشان کمک خواهد کرد. برای کودکان بزرگتر جویدن آدامس پیشنهاد می‌شود. بهتر است از دو هفته قبل از پرواز گوشهای کودک شما هیچ عفونتی نداشته باشد.

 

آیا فرزند من در طی پرواز های هوایی رفتار متفاوتی خواهد داشت؟

کودکان در طول یک پرواز ممکن است دچار مشکل شوند. کتاب ها، اسباب بازی ها، مداد رنگی، موسیقی و تنقلات به نگه داشتن فرزندتان کمک می کند.هرگز از داروها برای کنترل کودک خود در حین پرواز استفاده نکنید، داروها میتوانند برای فرزندتان مشکل تنفسی ایجاد کنند.

 

آیا می توانم بطری و غذا را برای کودکم بیاورم؟ 

شیر مادر، آبمیوه و غذای کودک در محفظه حمل و نقل مجاز است، اما آنها باید در ظروف کوچک نگهداری شوند. همچنین ایده خوبی است که استفاده از یک بسته یخ برای کمک به نگه داشتن آنها سرد است زیرا شرکت های هواپیمایی معمولا تبرید ندارند.

 

چگونه فرزندم را در طی پرواز مراقبت کنم؟

کودکان زیر دو ساله که صندلی خود را ندارند باید در هنگام تیک آف و فرود به راحتی در دامان والدین نگه داشته شوند. خدمتکار پرواز شما دقیقا چگونگی انجام این کار را نشان می دهد. کودک شما باید از راهرو دور شود تا از آسیب های ناشی از چرخ دستی‌های خدماتی، مسافران پیاده روی در راهروها، و غذاهای گرم و یا مایعات در محل صندلی عبور کند.

کودک شما باید در حین پرواز با صندلی خود با کمربند ایمنی بماند. اینها نکاتی بودند که باید افرادی که سلامت کودکشان برایشان اهمیت دارد حتما بای دقت مطالعه کنند تا سفری در آرامش و راحتی را برای خود و کودکانشان رقم بزنند. حتما قبل از تهیه بلیط هواپیما به تمامی محدودیت های کودک خود دقت کنید و آنها را رعایت کنید.

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید