این روزها بازار مهاجرت در ایران حسابی داغ است و کم نیستند افرادی که به دلایل مختلف قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند. اما این بازار داغ، مشکلات خاص خودش را هم دارد. یکی از اصلی‌ترین مشکلات این حوزه، عدم تعادل بین عرضه و تقاضاست!

جاذبه‌های تفریحی و توریستی یکی از عواملی هستند که خیل عظیمی از مسافران جوان را به سمت کیش آورده است. مجموعه‌های بزرگ تفریحی مثل پارک‌های آبی، کمپ‌های تفریحی، مجموعه‌های تفریحی و ورزشی و... می‌توانند هرکسی را به سمت این جزیره بکشانند.

در عصر تکنولوژی و زندگی ماشینی همه ما به دنبال فرصتی برای لمس آرامش و زندگی روی دور کند هستیم تا بتوانیم لذت زندگی در لحظه را بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای در زندگی تجربه کنیم.

در جنوبی‌ترین منطقه خلیج‌فارس با مساحت 91.5 کیلومتر مربع نگین خلیج فارس یا همان کیش واقع شده است. جزیره‌ای که به واسطه زیبایی و آرامش خود  هر ساله میزبان مسافرهای بسیار زیادی است. مسافرانی که برای تماشای ساحل مرجانی، شنا در آب زلال خلیج فارس و سایر تفریحات آبی راهی این جزیره می‌شوند همواره خاطرات خوشی را از سفر خود به کیش با خود به همراه می‌آوردند.

کشور ایران یکی از کشورهای چهار فصل دنیا است که در هر فصلی می‌توان به یکی از گوشه‌وکنار آن سفر کرد و از دیدنی‌هایش لذت برد پس مردم این کشور با این پدیده که در زمستان به شهرهای گرمسیری بروند، آشنا هستند. ی

کشور آمریکا از آن دسته کشورهایی است که طی سالهای اخیر مقصد مهاجرتی بسیاری از ایرانیان بوده است به نحوی که طبق برآوردهای صورت گرفته، بیش از یک و نیم میلیون ایرانی در حال حاضر در آمریکا زندگی می کنند. بنابراین بسیاری از افراد هم هستند که برای دیدار با خانوده و عزیزان خود راهی آمریکا می شوند و یا به صورت گردشگری قصد سفر به این کشور را دارند.

پایتخت ایران همواره پذیرای مسافران بسیاری از اقصی نقاط ایران و حتی جهان است. بسیاری از افراد برای انجام امور اداری و کاری درکنار گشت‌وگذار و بازدید از اماکن دیدنی تاریخی به تهران سفر می‌کنند. مراکز اقامتی متنوعی پذیرای این خیل عظیم مسافرانی که به تهران می‌آیند، هستند.

یازده ماه از شیوع کرونا در کشور می‌گذرد و نسبت به اوایل شیوع این ویروس تسلط بیشتری بر ادامه امور مختلف زندگی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به وجود امده است. موضوعی که سبب شده برخلاف اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99 سفر دیگر به طور کلی ترک نشود. 

اگر هزینه کافی داشته باشید و به گردشگری و سفر هم علاقه‌مند باشید، سفر به کشورهای خارجی یکی از مهم‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین تفریحات شما خواهد بود؛ اما دغدغه اصلی انتخاب بین این کشورها است که براساس دیدنی‌ها، تفریحات، قوانین و... موردتایید شما قرار خواهند گرفت. در این مطلب قصد داریم به معرفی مالزی و سنگاپور بپردازیم تا ببینید برای سفر بهتر است بلیط مالزی تهیه کنید یا به سنگاپور سفر داشته باشید.

صفحه1 از23

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید