اخبار سایت

یازده ماه از شیوع کرونا در کشور می‌گذرد و نسبت به اوایل شیوع این ویروس تسلط بیشتری بر ادامه امور مختلف زندگی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به وجود امده است. موضوعی که سبب شده برخلاف اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99 سفر دیگر به طور کلی ترک نشود. 

اگر هزینه کافی داشته باشید و به گردشگری و سفر هم علاقه‌مند باشید، سفر به کشورهای خارجی یکی از مهم‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین تفریحات شما خواهد بود؛ اما دغدغه اصلی انتخاب بین این کشورها است که براساس دیدنی‌ها، تفریحات، قوانین و... موردتایید شما قرار خواهند گرفت. در این مطلب قصد داریم به معرفی مالزی و سنگاپور بپردازیم تا ببینید برای سفر بهتر است بلیط مالزی تهیه کنید یا به سنگاپور سفر داشته باشید.

برای سفرهای کوتاه مدت و لذت‌بردن از آب‌وهوای استثنایی نیازی نیست حتما به شمال سفر کنید. از تهران تا منطقه بکر کردان و ویلاهای جذاب آن راهی نیست و می‌توانید بهترین ویلاهای کردان را در سایت اتاقک با قیمت مناسب رزرو کنید.

شهرهای اروپایی ترکیه

ترکیه یکی از بهترین و جذاب ترین کشورهای همسایه ایران محسوب می شود و توانسته است در طول سال ها مقصد توریستی محبوبی در میان ما ایرانی ها باشد. زمانی که با تور ترکیه به این کشور سفر می کنید، گزینه هایی را پیش رو خواهید داشت که انتخاب کردن از میان آن ها می تواند برایتان چالش برانگیز باشد. 

مدت زیادی از حضور خودروهای چینی در بازار می‌گذرد. بسیاری از افراد در همان ابتدای ورود این خودروها در برابر خرید آن‌ها مقاومت به خرج داده و حاضر به پرداخت پول برای خرید خودروهای چینی نشدند. این مقاومت درباره خرید خودرو دست دوم چینی هنوز هم به قوت خود باقی است. بااین‌حال ظاهر زیبا، قیمت مناسب و امکانات جذاب این خودروها باعث شده است که تعداد زیادی از خریداران نیز خرید خودروهای چینی را به خودروهای داخلی ترجیح دهند.

رشد اقتصادی مثبت، وجود نیروهای متخصص، موقعیت جغرافیای کانادا، هم مرزی این کشور با ایالات متحده و دسترسی به بازار بزرگ این کشور و همچنین بازارهای بین المللی، باعث جذابیت مضاعف این کشور برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار کرده است.

مناطق بکر شمال در مازندران و گیلان، هوش و حواس را از سر هر مسافری می‌پرانند. غارها، جنگل‌ها، دشت‌ها، روستاها و رودهای متعددی در گیلان و مازندران زیبا وجود دارد که در دسته‌بندی مناطق بکر شمال قرار می‌گیرند.

پس از حدود هفت ماه لغو پروازهای مستقیم بین تهران و استانبول و توقف همه پروازهای برنامه‌ریزی شده میان ایران و ترکیه، به نظر می‌رسد با آغاز مهرماه، پروازهای مستقیم ایرلاین های ایرانی و ترکیه‌ای بین دو کشور از سر گرفته می‌شود.

سفر به شیراز، یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری ایران را تنها اقامت در یک هتل فوق‌العاده می‌تواند کامل کند. برای همین می‌خواهیم بیشتر با هتل زندیه شیراز آشنا شویم.

صفحه1 از4

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید