آخرین نرخ قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول

استانبول شهری بامزه چای داغ وسیمیت گرم است. وقتی صحبت از استانبول می‌شود جملات کلیشه‌ای همیشگی به ذهن می‌رسد. آیا کلمات برای توصیف استانبول تمام شده‌اند؟ یا جملات از توصیف استانبول کوتاه آمدند؟ هر چه که است برای توصیف استانبول همین جمله کوتاه استانبول شهر چای داغ و سیمت گرم به ذهن می‌رسد. 

البته این جمله شاید کوتاه باشد؛ اما خاطره‌ها و تجربه‌های زیادی را به یاد می‌آورد. وقتی که کناردریا روی صندلی همیشگی می‌نشیند. قلاب را داخل آب می‌اندازید. منتظر می‌مانید تا ماهی طعمه قلاب شود. چای را داخل استکان می‌ریزید. شاید این جمله برای تعریف ماجراهای جمله استانبول شهر چای داغ و سیمیت گرم نباشد. از استانبول حال و هوای خوبان که گذر کنیم. قبل از پرواز به استانبول. باید بعضی کار‌ها را انجام دهیم. مانند قیمت پرواز تهران استانبول چقدر است؟ چراهای که قبل سفر به استانبول خیلی زیاد است. اما قدم‌به‌قدم پیش می‌رویم و درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم.  

 

قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول 

چرایی اولی که باید دنبال آن بگردیم. قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول است. قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول ثابت نیست. هر روز در حال تغییر است. این قیمت تحت‌تأثیر (نوع بلیط، زمان سفر) متفاوت است که در ادامه به طور مفصل درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم. اما به طور معمول قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول از چهار میلیون تومان شروع می‌شود تا 9 میلیون تومان می‌رسد. 

 

نوع بلیط 

بلیط‌ها به دودسته چارتری و سیستمی  دسته‌بندی می‌شوند. هنگامی که به زمان سفر نزدیک می‌شویم. شرکت فروش بلیط برای اینکه همه صندلی‌ها فروش برود. قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را کاهش می‌دهد. هر چه که به زمان سفر نزدیک‌تر شویم قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول کاهش پیدا می‌کنند. پس در نتیجه قیمت بلیط چارتری ارزان‌تر از بلیط سیستمی است. اما به این معنی نیست که خدمات بلیط چارتری با بلیط سیستمی متفاوت باشد. مسافران بلیط چارتری و سیستمی خدمات یکسانی دریافت می‌کنند.

 

زمان سفر

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول زمان سفر است. معمولاً در فصل سفر قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول افزایش پیدا می‌کنند. اگر در فصل سفر تصمیم گرفته‌اید که به استانبول سفر کنید چند هفته یا ماه بلیط تهران استانبول را بخرید.

 

بلیط تهران استانبول را داخل جیبتان بگذارید!

یکی از بهترین روش‌های خرید بلیط هواپیما تهران استانبول مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول است. قیمت‌ها را مقایسه کنید. بلیط مناسب خودتان را پیدا کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران استانبول برنامه علی بابا را دانلود و نصب کنید. بعد از اینکه در برنامه ثبت‌نام کردید. در صفحه اصلی وارد قسمت پرواز‌های خارجی بشوید. از بین بلیط‌های پیشنهادی قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را مقایسه کنید. بلیط مناسب خودتان را پیدا کنید. بعد از پرداخت بلیط هواپیما تهران استانبول، این بلیط را برای همیشه در جیب‌تان نگه دارید. 

 

میزان بار مجاز در پرواز تهران استانبول 

میزان بار مجاز بلیط هواپیما تهران استانبول به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط، مسیر پروازی بستگی دارد. میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی بین 25 تا 35 کیلوگرم است. میزان مجاز بار برای ساک دستی بین پنج و هفت کیلوگرم است. اگر در سفر بار اضافی دارید. چند ساعت زودتر در فرودگاه حاضر شوید. تا در فرودگاه با مشکل روبه‌رو نشوید.

 

با تخفیف به استانبول سفر کنید از سفر لذت ببرید

عضو باشگاه مشتریان علی بابا هستید؟ در اتاق نقره‌ای با اتاق آبی هستید؟ باشگاه مشتریان یک دورهمی برای هم‌سفران علی بابا است. در این دورهمی بر اساس امتیازی که به دست آورده‌اید. وارد اتاق‌های آبی، نقره‌ای و طلایی می‌شوید. در این اتاق‌ها از خدمات ویژه‌ای استفاده می‌کنید. هر اتاق چه خدماتی دارد؟ در ادامه درباره اتاق‌های آبی، نقره‌ای و طلایی صحبت می‌کنیم.

 

 

اتاق آبی 

اگر نزدیک به پرواز هستید و مشکلی پیش‌آمده است. می‌توانید با پشتیانی صحبت کنید، سریع مشکلتان را حل کنید. در این موقعیت‌ها در اولویت قرار دارید. از تخفیف پنج‌درصدی استفاده کنید. بخشی از سود خرید به سفر‌های درمانی کودکان و احیایی محیط‌زیست اختصاص پیدا می‌کنند.

 

اتاق نقره‌ای

در صف استرداد بلیط زودتر از بقیه بلیط تهران استانبول را استرداد کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول به‌حساب شما واریز می‌شود. با تخفیف 10درصدی از خدمات علی بابا استفاده کنید. 

 

اتاق طلایی 

امتیاز خیلی بالایی جمع کرده‌اید؟ پس به اتاق طلایی می‌روید. در این اتاق در زمان تماس در صف منتظر نمانید. با یک تماس فوری بلیط را استرداد کنید.  مشاوره VIP دریافت کنید. بدون محدودیت بی‌نهایت به سفر بروید.

 

آخرین نرخ قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول 

قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول از چهار میلیون تومان شروع می‌شود. آخرین نرخ قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول نه میلیون تومان است. در برنامه علی بابا قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را مقایسه کنید. بلیط مد نظرتان را بخرید. در باشگاه مشتریان عضو شوید. از تخفیف‌های ویژه باشگاه مشتریان استفاده کنید؟ اکنون وقت آن رسیده که به سایت علی بابا www.alibaba.ir  مراجعه کنید عضو باشگاه مشتریان شوید. امتیاز بیشتری کسب کنید. وارد اتاق طلایی شوید از خدمات ویژه‌ای این اتاق استفاده کنید.

بنر فروشگاه اکسسوری سفر مپگرد 2

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد