ویلا برای مهمانی و تولد با تضمین بهترین قیمت

روز تولد هر کسی، خاص‌ترین روز برایش حساب می‌شود که دوست دارد به بهترین شکل ممکن، آن روز خاص را جشن بگیرد! ایده‌هایی زیادی برای برگزاری جشن تولد وجود دارند که شما می‌توانید با کمک آن‌ها یک جشن تولد رویایی را برای خودتان رقم بزنید.

اما بهترین ایده‌ای که ما می‌توانیم در اختیار شما قرار دهیم، اجاره ویلا برای تولد است. برگزاری جشن تولد در یک ویلای استخردار با فضای سبز عالی قطعا از برگزاری آن در یک آپارتمان متفاوت‌تر و البته خاص‌تر خواهد بود. این روزها ویلا برای مهمانی در تهران، کردان و کرج باعث شده ویلاهای زیاد در تهران، کردان و کرج تبدیل به مکانی برای تولد گرفتن شوند.

اگر روز تولد عزیزی نزدیک است و می‌خواهید او را سورپرایز کنید، جشن تولد خاطره‌انگیز و شاد در یک ویلا کردان یا کرج را به او هدیه دهید. کردان که یکی از روستاهای زیبای اطراف تهران و کرج  است محیطی مناسب را برای برگزاری مهمانی‌های شما فراهم کرده است.

اگر قصد مهمانی گرفتن دارید و دوست دارید تا این کار را به بهترین نحو انجام دهید، این مطلب را از دست ندهید؛ چرا که اطلاعات بسیار مفیدی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

نکاتی که برای گرفتن تولد اطراف تهران

کردان، شهریار و کرج از مناطق مهم گردشگری اطراف تهران هستند. کردان یک روستا در نزدیکی کرج و تهران است. با توجه به موقعیت این روستا مسافران زیادی از کرج، تهران و حتی شهرهای دیگر آنجا را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کنند. ویلاهای کردان در بین خانواده‌ها و جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شما هم می‌توانید در یک آخر هفته با اجاره ویلا در کردان برای مهمانی و تولد، شبی فراموش نشدنی را در کنار عزیزانتان داشته باشید. 

شهرستان شهریار نیز که در غرب تهران واقع شده است و یکی از مناطق خوش آب و هوا و زیبای اطراف تهران به حساب می‌آید. شهریار با باغ‌های بزرگ و ویلاهای معروفش از مناطق محبوب گردشگران در اطراف تهران است. شهریار حتی در فصل تابستان آب و هوای مطبوعی دارد. ویلاهای زیادی در این شهر آماده اجاره به مسافران هستند. 

اجاره باغ برای مهمانی در کرج و شهریار یز یکی از ایده‌های بسیار جذاب خواهد بود. گذراندن یک تعطیلات آخر هفته آرام و همراه با آرامش خاطر در یک منطقه ویلایی و سرسبز شما را برای مدتی هم که شده از شلوغی کار و تهران خلاص می‌کند.

 

اجاره ویلا برای مهمانی در تهران

شهر تهران دارای انواع اقامتگاها برای مسافران است. ویلاهای استخردار و لوکس، آپارتمان‌ها، انواع هتل‌ها و مسافرخانه‌ها همه روزهای سال پذیرای مهمانان و مسافران هستند. علاوه بر این برخی از ویلاها در شهر تهران جهت برگزاری مهمانی و تولد اجاره داده می‌شود. اجاره ویلا برای مهمانی در تهران با قیمت مناسب و امکانات عالی از جمله مزیت‌های ویلاهای شهر تهران است. تعداد بسیار محدودی از باغ‌ها و ویلاها دارای امکاناتی مانند استخرهای سرپوشیده و روباز، سوئیت مهمان، باربیکیو، فضای سبز هستند. 

 

چرا برای تولد ویلا اجاره کنیم؟

همانطور که گفته شد ویلاهای خاصی در اطراف تهران و شهر تهران برای تولد اجاره داده می‌شود. باغ و ویلاهای کردان و شهریار با امکانات عالی و البته ظرفیت محدود مکانی برای تولد گرفتن هستند. اگر به دنبال برگزاری یک تولد خاص هستید، اجاره ویلا در کردان یک گزینه مناسب خواهد بود. تولد در ویلا مزیت‌های زیادی دارد.

اجاره ویلا در کردان برای مهمانی و تولد از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌شود. با این حال تعداد ویلاهای مناسب اجاره همراه با باغ و فضای سبز در کردان و شهریار محدود است. حتما باید قبل از تاریخ تولد خود ویلا را رزور کنید تا دچار دردسر نشوید. 

محدودیت دیگری که اجاره ویلاها در کردان دارند این است که باغ ویلاها ظرفیت محدودی دارند. اگر مهمان‌های شما بیش از ظرفیت باشند لازم است هزینه جداگانه پرداخت کنید. نکته دیگر در رابطه با اجاره باغ در کرج و شهریار برای تولد زمان برگزاری تولد است. برخی باغ‌ها و ویلاها در زمان خاصی از شبانه‌روز خدمات می‌دهند. حتما زمان تولد خود را در نظر بگیرید تا ویلای مناسب به شما پیشنهاد شود. برخی از ویلاها فقط از ساعت 12 ظهر به بعد آماده هستند و البته برخی دیگر را می‌توان از غروب آفتاب به بعد اجاره کرد. هر کدام از ویلاها شرایط خاص خود را دارند.

 

ویلاهای اطراف تهران برای تولد چه امکاناتی دارند؟

استخر یکی از این امکاناتی است که افراد دوست دارند ویلایشان داشته باشد. استخرهای سرپوشیده، همراه با آب گرم فضای دلچسبی را در هوای سرد پاییز و زمستان به ارمغان می‌آورد. مهمانان شما می‌توانند لحظات شاد و خوبی را در استخرهای سرباز و سرپوشیده گرم ویلا‌ها سپری کنند. 

با اجاره ویلای استخردار در کردان برای مهمانی و تولد همراه با خانواده و دوستانتان لحظات خاطره‌انگیزی را سپری خواهید کرد؛ اما تنها این نیست. پختن کباب برای مهمانان در فضای باز ویلا بسیار لذت‌بخش خواهد بود. ویلاها باربیکیو مناسبی برای طبخ کباب، استیک و غیره دارند. 

هر ویلا دارای چندین اتاق جهت استراحت مهمان‌ها و تعویض لباس است. نظافت و تمیزی ویلا در درجه اول اهمیت دارد. بنابراین با اجاره ویلا برای تولد در تهران از نظافت آن اطمینان حاصل خواهید کرد. 

 

قیمت  ویلا برای تولد 

اگر قصد اجاره باغ برای مهمانی در روستای کردان یا شهریار را دارید باید از قیمت‌ها و شرایط هر ویلا یا باغ مطلع گردید. امکانات ویلاها و باغ‌ها بر قیمت اجاره یک شب ویلا تاثیر می‌گذارد. مثلا استخر یک گزینه تفریحی خوب در ویلاها است. اجاره باغ برای مهمانی و تولد در کردان همراه با استخر کمی‌گران‌تر از ویلاهای بدون استخر است. 

این نکته را هم باید بدانید که بین ویلا‌های با استخر در فصل زمستان باید به دنبال استخر سرپوشیده باشید.  برای اجاره ویلا برای مهمانی در تهران همراه با استخر در زمستان، باید هزینه بیشتری برای اجاره بپردازید. برخی از استخرهای سرپوشیده ویلاها در زمستان فاقد آب هستند. در فصل بهار و تابستان استخر ویلاها با آب سرد پر می‌شوند. در کل برای استفاده از استخر ویلاها و باغ در تهران و اطراف آن باید هزینه بیشتری نسبت به ویلای بدون استخر پرداخت کنید.

نکته مهم دیگر این است که اجاره ویلا در روزهای وسط هفته عادی و در مواقع خلوت در پایین‌ترین سطح قیمتی خود قرار می‌گیرد. اما در عوض در آخر هفته‌ها (روزهای پنجشنبه و جمعه) و همچنین روزهای تعطیلی مانند اعیاد و غیره به دلیل پیک بالای مسافران قیمت اجاره باغ کوچک در کرج و شهریار برای تولد افزایش می‌یابد.

بنابراین فصل، روزهای تعطیلی، امکانات و حتی راه دسترسی به ویلا در قیمت اجاره هر شب ویلا و باغ برای برگزاری مهمانی یا جشن تولد تاثیر مستقیمی‌ می‌گذارد. ویلاهای با امکانات بهتر و البته تمیزتر قیمت بیشتری نیز خواهند داشت. تا حدودی امکان دسترسی به ویلا، امکانات اطراف ویلا و حتی فضای داخل باغ بر قیمت اجاره ویلا در کردان برای مهمانی و تولد موثر است. 

ویلاها و باغ‌های اطراف تهران مکانی برای تولد گرفتن به دور از هیاهوی شهر تهران هستند. جشن تولد با ایجاد سر و صدا برای همسایگان در یک آپارتمان مزاحمت و تنش ایجاد می‌کند. بنابراین اجاره ویلا و باغ بدین منظور گزینه‌ای عالی و مناسب به حساب می‌آید.  

سخن آخر

اینکه تولدی با شکوه در یک ویلا در اطراف تهران کنار دوستان، چقدر لذت بخش است بر کسی پوشیده نیست! اما بسیاری از افراد این تصور را دارند که باید هزینه بالایی را برای اجاره ویلا در تهران برای تولد بپردازند، در حالی که اینگونه نیست و شما می‌توانید متناسب با بودجه خودتان، ویلای مورد نظرتان را از تهران، کرج و شهریار انتخاب کنید و لحظات خوبی را سپری کنید. شما با اجاره باغ کوچک می‌توانید با قیمت مناسب، خاطره لذت‌بخش برای خود و مهمانان فراهم کنید.

 

بنر فروشگاه اکسسوری سفر مپگرد 2

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد