2 میلیون تومان خرید رایگان از فروشگاه اینترنتی بورسیکا

هربار که برای خرید به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنید وقتی شما به سمت درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید با خود می گویید "ای کاش ارزان تر بود"، "ای کاش تخفیف بیشتری داشت" یا "چه خوب بود اگر پول پرداخت نمی کردم".

حالا تصور کنید زمانی که هنگام پرداخت وجه می رسد نیازی به پرداخت نداشته باشید، یا با هر خرید چندین بن هدیه داده شود که هر زمان دوست داشتید بتوانید آنرا در خرید های بعدی خود استفاده و از حساب خود کم کنید.

همه اینها دیگر تصور نیست چون در فروشگاه اینترنتی بورسیکا داستان خرید متفاوت است. تا 2 میلیون تومان بدون پرداخت وجه می توانید هر زمان که نیاز داشتید خرید کنید.

و خبرخوش اینجاست که در پاییز امسال، بورسیکا در جشنواره" ثبت نام 2 میلیون تومانی"به تمام افرادی که در وب سایت بورسیکا ثبت نام کنند 15 هزار تومان بن خرید با اعتبار استفاده تا انتهای پاییز هدیه می دهد و هر 12 روز یکبار با قرعه کشی بین افرادی که ثبت نام کردند یک بن خرید 2 میلیون تومانی با حق استفاده نامحدود برای خرید از بورسیکا هدیه می دهد.

به این ترتیب شما در هر صورت در بورسیکا برنده اید و چنانچه برنده خوش شانس بن 2 میلیون تومانی هم باشید می توانید هر وقت اراده کردید در فروشگاه اینترنتی بورسیکا چرخی بزنید و هر آنچه احتیاج داشتید سفارش دهید و آن را مهمان بورسیکا رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

 

در مورد قرعه کشی 2 میلیونی بورسیکا چند نکته را فراموش نکنید

  • هرچه زودتر ثبت نام کنید شانس بیشتری دارید.
  • با خرید از بورسیکا بر روی اکثر محصولات به شما "پن کارت" داده می شود.
  • در فروشگاه اینترنتی بورسیکا قیمت محصولات رقابتی وارزان تر است.

پن کارت بورسیکا یا پول نقد کارت بورسیکا بُنی است که در اعتبار شما برای خرید های بعدی ذخیره می شود و برخلاف سایر بن ها تاریخ انقضا ندارد و محدودیتی در تعداد استفاده آن ندارید.

برای تجربه خریدی متفاوت عجله کنید و همیشه در خرید از بورسیکا برنده باشید.

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید