بهترین راهکارها برای کاهش هزینه‌های سفر شما کدام است؟

هیچهایک یک سبک سفر ارزان قیمت است که این روزها طرفداران زیادی دارد و با کمک آن می‌توانیم این هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهیم.

سفر همیشه جزو شیرین‌ترین بخش‌های زندگی بوده و همچنان هم است. اما برای سفر باید هزینه زیادی برای رسیدن به مقصد و اجاره یک خانه مناسب پرداخت شود. در کنار روش‌های ارزان قیمتِ سفر می‌توان از سرویس‌های اجاره ویلا اتاقک هم استفاده کرد. پرداخت هزینه کم برای اقامت در شهر مقصد تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌های سفر دارد.

جالب است بدانید هیچهایک فقط برای سفر به شهرهای کوچک استفاده نمی‌شود. فرقی ندارد مقصد شما پایتخت است یا یکی از شهرهای کوچک اطراف ایران، در این نوع سفر مسافر در خروجی شهر منتظر خودرویی که به سمت مقصد می‌رود می‌ایستید.

فراموش نکنید که باید نام مقصد را روی یک تکه مقوا بنویسید و رو به ماشین‌ها بگیرید. حتما گروهی، حداقل دو نفره، سفر کنید و صورتتان را نپوشانید. شما و راننده در اولین برخورد می‌توانید به هم اعتماد کنید پس دیده شدن صورت به شکل کامل شانس شما را برای سوار شدن به ماشین افزایش می‌دهد. برای اقامت در شهر مقصد هم می‌توان از مسافرخانه‌ها استفاده کنید. مثلا اگر به تهران سفر می‌کنید می‌توانید یک مسافرخانه ارزان در تهران را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه‌ای کم اقامت راحتی داشته باشید.

اگر مقصد مشهد است باید بدانید که قیمت اجاره روزانه هتل آپارتمان در مشهد بسیار ارزان‌تر از شهرهای دیگر است. اگر گروهی به این شهر سفر می‌کنید می‌توانید برای اقامت یک هتل آپارتمان اجاره کنید تا هر نفر هزینه خیلی کمی بابت اقامت پرداخت کند.

اگر به صورت کلی به هزینه‌های سفر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین هزینه را برای اجاره اقامتگاه پرداخت می‌کنیم و برای کاهش هزینه سفر بهتر است راهی برای پرداخت اجاره کمتر پیدا کنیم. مجموعه اتاقک، در راستای کاهش هزینه‌های سفر، با قرار گرفتن به‌عنوان واسطه بین مسافر و میزبان این امکان را فراهم کرده است که با هزینه خیلی کم در اکثر شهرهای ایران اقامتگاه اجاره کنید.

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید