قیمت تور استانبول در زمستان 99

کشور ایران یکی از کشورهای چهار فصل دنیا است که در هر فصلی می‌توان به یکی از گوشه‌وکنار آن سفر کرد و از دیدنی‌هایش لذت برد پس مردم این کشور با این پدیده که در زمستان به شهرهای گرمسیری بروند، آشنا هستند. ی

کی از علائق تازه مشهود شده ایرانی‌ها سفر به ترکیه علی‌الخصوص استانبول است. با این حال بیشتر آن‌ها اطلاعی از شرایط، قیمت تورها و نحوه سفر به این شهر ندارند. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب شما را بیش از پیش با استانبول، تور استانبول و قیمت تور استانبول در بهترین زمان سفر به این شهر آشنا کنیم. 

 

استانبول شهری زیبا 

استانبول ترکیه شهر موسیقی و غذاهای ریتمیک است. شهری قدیمی که هر گوشه از آن رنگ زیبا و غنای خاصی دارد. این شهر که در زمینه تاریخ هم سرآمد اغلب شهرهای کشورش است، تا سال‌های گذشته پایتخت ترکیه بود و به همین منظور اغلب پادشاهان و امرا بهترین بناهای ممکن را در آن ساخته‌اند. شهر استانبول با توجه به موقعیت بسیار استراتژیکی که دارد، نیز معروف است. این شهر را می‌توان تنها شهر دنیا دانست که بین دو قاره قرار گرفته و در هر دو آن‌ها نیز مردمی نه با جمعیت کم، بلکه با جمعیتی زیاد ساکن هستند. می‌توانید دروازه ورود به اروپا و رودخانه بین آن را با سفر به استانبول مشاهده کنید. علاوه‌بر همه این نکات گفته شده باید این مورد را هم مد نظر داشته باشید که سفر به استانبول، نه‌تنها زیبایی‌هایی را جلوی چشمان شما قرار می‌دهد، بلکه این شهر و اغلب دیگر شهرهای ترکیه از نظر اقصادی و تجارت کالا هم پرسود به‌حساب می‌آیند. شما می‌توانید لباس‌های معروف ترک و... را در بازارهای این شهر تهیه کنید و با برندهای مطرح دنیا آشنا شوید.

 

آب‌وهوای استانبول

همان‌طورکه در مقدمه مطلب اشاره شد، باید با شهرهای ساحلی آشنا باشید که در تابستان‌ها آفتابی سوزان را به شناگران هدیه می‌دهد. این شهر دوست داشتنی نیز تا حدودی در همین قاعده قرار گرفته است. یعنی می‌توان آن را در گروه شهرهای گرمسیری دانست؛ اما نه با درجه هوای شهرهای جنوبی خودمان. درست است که تابستان استانبول آفتابی سوزان دارد، اما نسیمی که از روی دریا در شهر می‌پیچد حس طراوت و شادابی را به همه می‌دهد. همچنین این شهر در زمستان هم شرایط خوبی دارد. 

آب‌وهوای استانبول در زمستان سرد و برفی است، اما مشاهده جاذبه‌های این شهر کنار بارش برف ویژگی‌های خاص خودش را دارد که به چشم همه کسی نمی‌آید. می‌توان نتیجه گرفت استانبول در همه ماه‌های سال زیبایی و ویژگی‌هایی دارد که توریست‌ها را به آن‌جا می‌برد پس بهتر است بهترین زمان سفر به این شهر را خودتان انتخاب کنید.

 

نحوه سفر به استانبول

پیشنهادی که به همه علاقه‌مندان به سفر استانبول می‌توان داد، سفر با تور استانبول 7 شب و 8 روز است. ازسفر با تور می‌توان به‌عنوان یکی از موهبت‌هایی یاد کرد که پیش‌روی هر فردی قرار دارد. دلیل این حرف ویژگی‌های سفر با تور است. اول اینکه تورها خدمات مختص سفر را به‌صورت تمام و کمال دراختیار مسافران قرار می‌دهند. دوم اینکه به‌صورت متنوع دست شما در انتخاب تو از نظر قیمت تور استانبول، بهترین تور، تورهای لوکس و... باز است و محدودیت ویژه‌ای ندارید. به شما پیشنهاد می‌کنم برای شرکت در تور، آن‌هایی را انتخاب کنید که در این زمینه سابقه خوبی دارند. علی بابا با چندین سال خدمت به مسافران، توانسته یکی از بهترین گروه‌های برگزارکننده تور استانبول باشد؛ طوری‌که نمونه تورهای این شرکت را نمی‌توانید بیابید.

 

قیمت تور استانبول

یکی از چالش‌هایی که پیش‌روی بیشتر مسافران استانبول قرار دارد، بحث مالی است. این اواخر مردم در ایران برای سفر آن هم سفر خارجی در مضیقه هستند. این درحالی است که شرکت علی بابا با شعار کم‌ترین قیمت تضمینی تور، بلیط و همه خدمات ارائه شده را می‌فروشد. 

در قیمت‌گذاری تورها، عوامل و شرایط متعددی اثرگذار هستند؛ اینکه تور چه خدماتی دارد، در چه روزی از هفته برگزار می‌شود، در چه موقعیتی شروع می‌شود، امکانات تور چیست و... همه در قیمت آن تاثیر دارند. اگر جزو افرادی هستید که تورهایی با قیمت اندک مدنظرتان است، پیشنهاد می‌کنم تور ارزان قیمت علی بابا یا تور لحظه آخری را جستجو کنید. درصورتی‌که این دو پیشنهاد را دوست نداشتید، می‌توانید در فصل زمستان به استانبول بروید. درست است که استانبول در همه ماه‌های سال زیبا است؛ اما بالاخره زمستان حجم بسیار زیادی از مسافرت‌ها کاهش می‌یابد و همین مساله در قیمت تورها هم موثر هستند. در ادامه تور لحظه آخری استانبول و تور ارزان این شهر را بیشتر بررسی می‌کینم.

 

تور لحظه آخری استانبول

یکی از پیشنهادهایی که قیمت تور را تا کم‌ترین نقطه ممکن کاهش می‌دهد، انتخاب تور لحظه آخری استانبول در ماه‌های سرد سال یعنی زمستان است. البته این مساله درصورتی امکان‌پذیر است که تورهای گفته شده موجود باشند. فلسفه تور لحظه آخری به‌نحوی است که شرکت تور هتل، پرواز، امکانات و خدمات تور را رزرو می‌کند؛ اما با استقبال مسافران مواجه نمی‌شوند. این موضوع باعث می‌شود تا آن‌ها برای جلوگیری از ضرر مالی قیمت آن را تا سطح قابل توجهی کاهش دهند. تور لحظه آخری آن هم در زمستان که تورها به‌طورکلی ارزان‌تر هستند، کم‌ترین قیمت ممکن را دارند.

اگر پیشنهاد یا تجربه خاصی در سفر به استانبول دارید، با ما درمیان بگذارید تا دیگر کاربران هم از آن‌ها استفاده کنند.

منبع : تور استانبول علی بابا (Alibaba.ir)

 

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید