مقایسه 3 مقصد ساحلی برای انتخاب سفر به جزایر بکر

در این مقاله می‌خواهیم به اطلاعاتی در مورد تفریحات ساحلی جزیره موریس، جزیره بالی، جزیره مالدیو و سریلانکا بپردازیم.

تفریحات ساحلی جزیره موریس

جزیره موریس کشوری با نام جمهوری موریس شناخته می شود؛ که واقع در جنوب غربی اقیانوس هند می باشد. این جزیره یکی از جزیره های بسیار زیبا و خوش آب و هوا که تفریحات زیادی را می توان در آن انجام داد، است. در ادامه برخی از تفریحات ساحلی آن را خواهیم گفت.

جزیره موریس سواحل فوق العاده زیبایی دارد که یکی از دلیل های است که به این جزیره بهشت می گویند. به طور کلی این جزیره شامل ۳۳۰ کیلومتر خط ساحلی می باشد، که به قسمت های شرقی، غربی، شمالی و جنوبی تقسیم شده اند. در کنار سواحل شنی آب های شفاف با عمق کم دیده می شود. همچنین در کنار این سواحل درختان نخل بسیار زیادی وجود دارد. شما با رفتن به سواحل جزیره موریس می توانید لحظات و خاطراتی خوش را برای خود رقم زنید.

برای مشاهده قیمت تور موریس وارد سایت آیشم شوید

 

 

  • ساحل Argent d Trou

همانطور که می ‌دانید در جزیره موریس، از تفریحاتی که طرفداران بسیار زیادی هم دارد تفریحات آبی و سواحل گردی می باشد. یکی از بهترین و زیباترین ساحل آن ساحل Argent d Trou است. این ساحل دارای صخره های سنگی، شن های سفید رنگ نرم و آب شفاف و زلال می باشد. به همین علت هم است که جایگاه ویژه ای در میان مردم و گردشگران دارد. شما می ‌توانید در این ساحل تفریحاتی نظیر قایق سواری، شنا، غواصی و  را انجام دهید.

 

  • ساحل پریبر

یکی دیگر سواحل تفریحی در جزیره موریس ساحل پریبر می باشد. این ساحل نیز بسیار زیبا است و آبی بسیار زلال  و تمیز و شن هایی سفید رنگ دارد. از تفریحات بارز در اینجا می توان به آب تنی مخصوصاً برای کودکان اشاره کرد. جزیره های کوچکی دارد که فاصله اشان به اندازه یک سفر دریایی با قایق می باشد. اما این جزایر به جز پاسگاه های نگهبانان ساحلی فاقد سکنه اند. از دیگر تفریحات در اینجا می‌ توان به غواصی و موج سواری اشاره کرد. برای افرادی که علاقه مند به تفریحات ساحلی نیستند نیز کرجی هایی برای صرف غذا به رستوران های ساحلی در نظر گرفته شده است. رستوران های ساحلی در بین خرابه های عمارت فرماندار قبلی آلمان می باشند.

 

  • پارک دریایی خلیج آبی

خلیج آبی آب های زلال با صخره های مرجانی زیبایی دارد. در اینجا بیشتر از ۵۰ نوع گوناگون از مرجان های دریایی که ۸۰ درصد آن‌ها نیز زنده می باشند، وجود دارد.

 

 

تفریحات ساحلی مالدیو

جزیره مالدیو دارای سواحل مختلفی می باشد؛ که هر کدام از آن ها زیبایی مخصوص به خود را دارد. شنا وغواصی کردن، چتربازی بر روی آب، آب درمانی و اسپا، خوردن و نوشیدن، استراحت در ویلاهای زیبا، تماشای طلوع و غروب آفتاب، موج سواری، تیوپ سواری، شیرجه، اسکی روی آب و ... از تفریحات ساحلی این جزیره می باشند. موارد زیر برخی از سواحل در جزیره مالدیو می باشند تا شما را در خرید تور مالدیو راهنمایی کند.

 

  • ساحل ریتی

ساحل ریتی در جزیره مالدیو دارای شن های سفید، آب هایی زلال و درختانی بلند قامت می باشد. این ساحل به علت ظاهر زیبایی که دارد برای اقامت بسیار مناسب است. چشمه آب گرم، اماکن تفریحی و ورزش های آبی زیادی در این ساحل وجود دارد.

 

  • ساحل کومو کاکائو

ساحل کومو کاکائو از پرطرفدار ترین سواحل جزیره مالدیو می باشد. در این جزیره ویلاهای بسیار زیادی که دارای امکانات رفاهی نیز می باشند، وجود دارد.در این جزیره می ‌توانید آب درمانی و اسپا، قدم زدن بر روی شن های سفید، غواصی و ... را تجربه کنید.تفریحات ساحلی در کشور سریلانکا

سریلانکا در جنوب هندوستان قرار دارد. این کشور بسیار سرسبز دارای تفریحات ساحلی بسیار زیادی چون غواصی، ماهیگیری در آب های آزاد، موج سواری، رفتینگ، کایت سرفینگ و ... می باشد. در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم تا شما را در زمینه شرایط تور سریلانکا بیشتر یاری کنیم.

 

  • ساحل هیریکتیا

ساحل هیریکتیا دارای فضایی بسیار شاد و جوان پسند می باشد. اگر علاقه مند به موج سواری هستید، می توانید این ورزش را در ساحل هیری کتیا انجام دهید.

 

  • ساحل هیکادوا

این ساحل بسیار زیبا در سریلانکا بسیار دیدنی می باشد. در این ساحل می ‌توانید تفریحات ساحلی چون قایق سواری، شرکت در جشن های ساحلی، اسنوبرد، موج سواری و غواصی اسکوبا ت را انجام دهید.

 

  • ساحل کالپیتیا

اگر به کشور سریلانکا سفر کردید حتما برای داشتن سفری خاص به ساحل کالپیتیا بروید. در این ساحل شما می توانید با کرایه قایق هایی به وسط آب های اقیانوس هند بروید و در آنجا از آب های شفاف این اقیانوس به تماشای وال ها، دلفین ها و دیگر موجودات دریایی بپردازید.

تفریحات ساحلی در کشور سریلانکا

 

تماشای دلفین ها در آب های اقیانوس هند

 

بنر فروشگاه اکسسوری سفر مپگرد 2

فرم خبرنامه
برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید
کانال تلگرام مپگرد