آمریکای جنوبی ( South America )

راهنمای سفر به آمریکای جنوبی و مرکزی ( Central And South America )

از جنگل های مرکزی امریکا تا کوه لادن در یخچال های طبیعی از جنوب امریکا، می توانید برای خود یک لیست بالا بلند از مکان هایی که باید ببینید و یا کارهایی که باید انجام دهید درست کنید. به خصوص که این منطقه، به خانه ای از بزرگترین و پویا ترین شهرهای جهان، با مکان هایی مانند ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro)، سائو پائولو (Sao Paulo)، سانتیاگو (Santiago)، بوئنوس آیرس (Buenos Aires)، و کاراکاس (Caracas) تبدیل شده است و  ویرانه های خانه های باستانی، فرهنگ های منحصر به فرد بومی، یکی از بزرگترین رودخانه های جهان، جنگل ها، سواحل و مقدار غیر قابل تصور از حیات وحش را در بر گرفته است.

سفر به آمریکای جنوبی و مرکزی می تواند یک تجربه فوق العاده با ارزش باشد. در آغاز سفر به امریکای مرکزی، می توانید تجربه های سفر زیادی را کسب کنید،. مثل گواتمالا ( Guatemala)، محو شدن در آتشفشانی که در طول آب های دریاچه آتیتلان (Atitlan) کشیده شده است، تماشای معماری آنتیگوا گواتمالا (Antigua Guatemala)، و یا دیدن خرابه های باستانی تیکال (Tikal) مایاها، گشت و گذار در امتداد سواحل اقیانوس آرام (Pacific Coast) از کاستاریکا (Costa Rica)، و یا قدم گذاشتن در دنیای میمون ها،اسلات ها (Sloths)(نوعی پستاندار امریکایی)، و توکان ها، در دامنه تپه های اطراف و پارک ملی مانوئل آنتونیو (Manuel Antonioدورزدن در سواحل روتان (Roatan) در هندوراس (Honduras) و یا شیرجه زدن از صخره های خیره کننده.

در سراسر امریکای مرکزی (Central America)، روستاهای عجیب و جالب، دریاچه های داخلی، سواحل اقیانوسی، کوه ها، مزارع قهوه، و انواع حیات وحش را پیدا خواهید کرد.

در امریکای جنوبی (South America) شما با طیف دیگری از تجربیات رو به رو می شوید ، با ترکیبی از قدیم و جدید . بعضی از کشورها، مثل برزیل (Brazil)، در دو دهه گذشته پیشرفت بسیار زیادی کرده اند در حالی که در مناطق دیگر، مثل روستاهای کوچک در کوه های آند (Andes)، زندگی همانطوری است که تمام این سال ها بوده است و این باعث می شود امریکای جنوبی (South America) منطقه جالبی برای اکتشاف باشد.

بعضی از برترین جاذبه های توریستی این قاره، ویرانه های باستانی ماچو پیچو (Machu Picchu) تمدن اینکاها (Inca) در پرو (Peru)، شهرهای زیبا ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) و بوئنوس آیرس (Buenos Aires)، پارک های ملی شیلی (Chile) هستند که معروف ترین آنها تورس دل پین (Torres del Paine)، و جزایر گالاپاگوس (Galapagos) اکوادور (Ecuador) است.

علاوه بر این شما می توانید سفر دریایی به رودخانه آمازون (Amazon)، پرواز بر فراز آبشار آنجل (Angel Falls) در ونزوئلا (Venezuela) و یا پیاده روی در اطراف آبشار بزرگ Iguazu درمرز آرژانتین (Argentina) و برزیل (Brazil) را هم در نظر داشته باشید.

وقتی می خواهید به جنوب امریکا سفر کنید، تا حد زیادی همه چیز به منطقه مورد نظرتان بستگی دارد. با توجه به اندازه قاره، آب و هوا و تفاوت ارتفاع تا حد زیادی در مناطق مختلف متفاوت است، به طوری که شما را از مناطق ساحلی به رشته کوه های آند (Andes) می رساند. در پرو، شما می توانید در لیما (Lima) یک هواپیما در سطح دریا بگیرید و در دریاچه تیتیکاکا (Titicaca) جایی که بیش از 3800m / 12،300ft، بعد از آن واقع شده است به زمین بنشینید.

ممکن است شما بخواهید از تعطیلات ملی و رویدادهای مهم منطقه ای با خبر شوید. بسیاری از تعطیلات در مقیاس بزرگ با رژه و جمعیت زیاد، جشن گرفته می شوند . در برزیل (Brazilکارناوال (Carnival) تعداد زیادی از بازدید کنندگان رابه شهر ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) می کشاند. سفر به امریکای مرکزی و جنوبی در طول عید پاک یا کریسمس، می تواند چالش برانگیز باشد اگر شما از قبل تمامی موارد از جمله هتل و ترانزیت را رزرو نکرده باشید.زیر مجموعه ها