اتریش (Austria)

راهنمای سفر به اتریش (Austria)

اتریش (Austria) کشوری است با پیشینه تاریخی غنی، مکان‌های زیبا، سنت ها و عادات منحصر به فرد که به همراه همسایه اش سوئیس (Switzerland)، به عنوان پایتخت ورزش های زمستانی شناخته می‌شود و به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی اروپا، در کل سال گردشگران زیادی را جذب می کند، نه تنها در تابستان بلکه در زمستان هم در مناطق کوهستانی به شلوغی تابستان است.

بازدید کنندگان محو تماشای رشته کوه های زیبای آلپ (Alps) می‌شوند که در بر گیرنده مناطق باشکوهی مثل پایتخت تاریخی این کشور، وین (Vienna) و یا سالزبرگ (Salzburg)، زادگاه موتزارت (Wolfgang Amadeus Mozart)، است.

اتریش (Austria) که در جنوب شرق اروپای مرکزی واقع شده است، یکی از کوچکترین کشورهای کوهستانی اروپایی است، که 60% آن توسط رشته کوه های آلپ شرقی (Eastern Alps) اشغال شده است. رود دانوب (Danube) با وسعت حدود 350 کیلومتر مربع، از شرق به غرب، در بخش شمالی کشور اتریش (Austria)، خود به عنوان یک جاذبه گردشگری به حساب می‌آید.

پیشنهاد می کنم برترین جاذبه های توریستی اتریش (Austria) را ببینید.

 

  • پایتخت: وین (Vienna)
  • زبان: آلمانی
  • مذهب: Roman Catholic, Protestant
  • واحد پول: یورو (Euro)

 

صومعه ملک ابی (Melk Abbey)

صومعه Melk Abbey یکی از معروف ترین صومعه های جهان است که در بالای صخره‌های زیبای مشرف بر آب‌های آرام رود دانوب (Danube)، درکنار کلیسای بندیکتین (Benedictine) قرار گرفته است.


قبل از این در سال 1089 قلعه لئوپولد دوم (Leopold II) به راهبان بخشیده شده بود که آن را تبدیل به جایی برای آرامش و یادگیری کنند. این مرکز معنوی به یکی از تاثیرگذارترین آثار معماری دوره باروک (Baroque) و همچنین مهد شکوفایی موسیقی و هنر لیبرال (liberal)  در دوره خود تبدیل شد.

 

 

صومعه ملک ابی (Melk Abbey) - 4.4 out of 5 based on 7 votes

محبوب ترین مقاصد توریستی اتریش (Austria)

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای دریافت پیشنهادهای ویژه مپگرد در خبرنامه عضو شوید