ترکیه یکی از بهترین و جذاب ترین کشورهای همسایه ایران محسوب می شود و توانسته است در طول سال ها مقصد توریستی محبوبی در میان ما ایرانی ها باشد. زمانی که با تور ترکیه به این کشور سفر می کنید، گزینه هایی را پیش رو خواهید داشت که انتخاب کردن از میان آن ها می تواند برایتان چالش برانگیز باشد. 

مدت زیادی از حضور خودروهای چینی در بازار می‌گذرد. بسیاری از افراد در همان ابتدای ورود این خودروها در برابر خرید آن‌ها مقاومت به خرج داده و حاضر به پرداخت پول برای خرید خودروهای چینی نشدند. این مقاومت درباره خرید خودرو دست دوم چینی هنوز هم به قوت خود باقی است. بااین‌حال ظاهر زیبا، قیمت مناسب و امکانات جذاب این خودروها باعث شده است که تعداد زیادی از خریداران نیز خرید خودروهای چینی را به خودروهای داخلی ترجیح دهند.

رشد اقتصادی مثبت، وجود نیروهای متخصص، موقعیت جغرافیای کانادا، هم مرزی این کشور با ایالات متحده و دسترسی به بازار بزرگ این کشور و همچنین بازارهای بین المللی، باعث جذابیت مضاعف این کشور برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار کرده است.

مناطق بکر شمال در مازندران و گیلان، هوش و حواس را از سر هر مسافری می‌پرانند. غارها، جنگل‌ها، دشت‌ها، روستاها و رودهای متعددی در گیلان و مازندران زیبا وجود دارد که در دسته‌بندی مناطق بکر شمال قرار می‌گیرند.

پس از حدود هفت ماه لغو پروازهای مستقیم بین تهران و استانبول و توقف همه پروازهای برنامه‌ریزی شده میان ایران و ترکیه، به نظر می‌رسد با آغاز مهرماه، پروازهای مستقیم ایرلاین های ایرانی و ترکیه‌ای بین دو کشور از سر گرفته می‌شود.

سفر به شیراز، یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری ایران را تنها اقامت در یک هتل فوق‌العاده می‌تواند کامل کند. برای همین می‌خواهیم بیشتر با هتل زندیه شیراز آشنا شویم.

امروزه قیمت بلیط هواپیما به یکی از اصلی ترین دغدغه های مسافران تبدیل شده و از آنجایی که این قیمت بر هزینه های سفر تاثیر بسزایی دارد همه مسافران می خواهند با پیدا کردن بلیط های ارزان قیمت برای مقاصد مختلف هزینه های سفر خود را کاهش دهند .

ایرلاین آلمانی لوفتهانزا بزرگترین ایرلاین اروپایی از نظر تعداد ناوگان هواپیماست که خوشبختانه هنوز در ایران نمایندگی دارد و می توانید از طریق آن با پرواز غیر مستقیم به بیش از 200 مقصد جهان سفر کنید.

شهر یزد میراث جهانی یونسکو که در منطقه کویری کشور واقع شده است یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران است. چه کسی با داشتن جاذبه‌های مختلف طبیعی و انسانی که دارد نمی‌خواهد به یزد سفر کند؟ اگر بعد از رسیدن به پایتخت قصد دارید از این شهر بازدید کنید، استفاده از قطارهای تهران به یزد یک انتخاب و گزینه سازگار با محیط زیست برای شما است.

اگر بار اول است که می خواهید برای یک سفر خارجی برنامه ریزی کنید ممکن است ندانید دقیقا از کجا و به چه ترتیبی کارهایتان را انجام دهید. در این مطلب قصد دارم به شما بگویم چه کارهایی را با چه ترتیبی انجام دهید تا بهترین تجربه سفر خارجی را داشته باشید و چیزی را از قلم نیندازید.

کارهایی که باید قبل از یک سفر خارجی انجام دهید - 4.8 out of 5 based on 4 votes
صفحه1 از22

سفرهای پیشنهادی

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین مطالب مپگرد در خبرنامه عضو شوید