هند (India)

راهنمای سفر به هند (India)

هند (India) سرزمین دنیاهای سنتی و مدرن است، مجموعه ای از مکان‌های مقدس و معنوی. اگر دوستدار فضای باز باشید، از ساحل‌های آفتابی، پارک‌های ملی و پناهگاه‌های حیات وحش لذت خواهید برد. در سفر از کوه‌های هیمالیا (Himalaya) تا رودخانه‌ی گنگ (Ganges) مقدس متوجه خواهید شد که هند (India) دیگ جوشانی از معنویت، فرهنگ و تاریخ است و در انتظار کشف شدن.

هند (India) مکانی زیبا و فریبنده است، کشوری بی نهایت زیبا که اغلب به چالش می‌کشد و تعجب برانگیز است. در بین ساحل‌های طلایی اقیانوس هند تا قله‌های پوشیده از برف هیمالیا، سرزمین پر نقش و نگاری از شگفتی‌های طبیعی و ساخته‌ انسان قرار گرفته است؛ معبدهای حیرت انگیز، صومعه‌های عرفانی، شهرهای آشفته، پارک‌های ملی بکر، کاخ‌های پر زرق و برق، پادشاهی‌های گمشده، بازارهای مسحور کننده و برخی از آثار تاریخی نمادین همه در این جا به چشم می‌خورند.

بازدید از هند مثل هجوم به حواس است، منظره ها، صداها، بوها و احساس‌ها همه در شدیدترین حالت خود تجربه می‌شوند. در روز اول، تهدید آمیز به نظر می‌رسند، اما در پایان هفته‌ی اول ، سر و صدا و هرج و مرج مثل بخشی عادی از زندگی به نظر خواهد رسید. این تحریک حسی به طور عجیبی اعتیاد آور است.

هند یکی از بزرگترین مخلوط‌های فرهنگی، مذهبی و قومیتی است که در هماهنگی تعجب آوری با یک دیگر زندگی می‌کنند. یک ششم از جمعیت این سیاره که مجموعه ای از خدایان بر آن‌ها ریاست می‌کنند، در هرچیزی، از آپارتمان‌های گران قیمت و زاغه نشین‌های مرکز شهر گرفته تا کلبه‌های ساده در در روستاهای دورافتاده که در طی قرن‌ها به سختی تغییر کرده اند، زندگی می‌کنند.

شما می‌توانید یک عمر را صرف کاوش در آثار به جا مانده از امپراطوری‌های باستانی و چشم اندازهای بی نظیر کشور، از جنگل‌های پر ببر گرفته تا صحراهای منجمد هیمالیا کنید. در اولین سفر، تقریبا همه وقت می‌کنند که مثلث طلایی را ببینند، حرکتی سریع از دهلی (Delhi)، پایتخت مستعمراتی، به تاج محل (Taj Mahal) در آگرا (Agra) و سپس به جیپور (Jaipur)، پایتخت رنگارنگ راجستان (Rajasthan). اگر زمان بیشتری داشته باشید، می‌توانید 32 مکان ثبت شده توسط یونسکو، از راه آهن کوهستانی و قلعه‌های باستانی گرفته تا جنگل‌های شاه پسند و معبدهای پر از خدایان مسلح را کشف کنید.

برترین جاذبه های گردشگری هند (India)

 

  • پایتخت: دهلی نو (New Delhi)
  • زبان: هندی، انگلیسی و ...
  • مذهب: Hindu, Muslim, Christian, Sikh, Buddhist, Jain, Parsi
  • واحد پول: روپیه هندی (Euro)
  • کد کشور: +91
  • منطقه زمانی: UTC +5.5
  • تلفن ضروری: 100