سویل (Seville)

راهنمای سفر به سویل (Seville)

جاذبه های توریستی استثنایی، جشنواره های با نشاط و زندگی شبانه پرزرق و برق، همگی سویل (Seville) را در صدر مقاصد توریستی جنوب اسپانیا (Spain) قرار داده اند. به عنوان  پایتخت آندلس (Andalucia)، سویل (Seville) از سرمایه های مالی و فرهنگی منطقه است.

بعد از میزبانی نمایشگاه بین المللی 1992، سویل (Seville) زیرساخت های خود را با یک ایستگاه قطار جدید، یک فرودگاه جدید، اتصال قطار سریع السیر به مادرید (Madrid)، بهبود جاده ها و بازسازی نمادها به روز کرد و امروز به یک شهر پر جنب و جوش و هیجان انگیز تبدیل شده است.

سویل (Seville) خانه بسیاری از مکان های تاریخی مهم و زیباست، مهم ترین آن کلیسای جامع سویل (Cathedral of Seville) است که گفته می شود کریستف کلمب (Christopher Columbus) در آن به خاک سپرده شده. ساختمان های مهم دیگر عبارتند از قصر رئال (Real Alcazar)، کاخ عجیب متعلق به اهالی شمال افریقا (Moorish palace) با باغ های لوکس و یک اتاق که سفر کریستف کلمب (Christopher Columbus) به دنیای جدید در آن برنامه ریزی شده بود.   

این شهر همینطور خانه بزرگترین سازه چوبی دنیا، سایبان متروپل (Metropol Parasol)، است که یک سازه غول آسای چتری شکل است که محل بازار اصلی شهر است.

محل اولین کارخانه تنباکو در اروپا اکنون به عنوان دفاتر اداری دانشگاه سویل (University of Seville) استفاده می شود.  

سویل (Seville) به عنوان پایتخت فرهنگی منطقه، موزه ها، گالری های هنری، سالن های تئاتر و اماکن تفریحی زیادی دارد و زمانی که خورشید غروب می کند، زندگی شبانه در سویل (Seville) با کافه ها، کاباره ها و سالن های رقص فلامینگو بسیار خود نمایی می کند.  

سویل (Seville) هرساله، میزبان یکی از مشهورترین رویدادهای اسپانیا (Spain) یعنی نمایشگاه آوریل (April Fair) است، که در آن خیابان های شهر تبدیل به یک مهمانی بزرگ شامل آداب و رسوم صدساله، لباس های سنتی، رقص فلامینگو، گاوبازی و مقدار زیادی غذا و نوشیدنی های محلی می شود.

سایبان متروپل (Metropol Parasol)، که توالی خیره کننده ای از سایبان های مواج و بزرگترین سازه چوبی جهان است، در پلازا دلا انکارنیشن (Plaza de la Encarnacíon) قرار دارد و  بخشی از طرح توسعه مجدد پلازا دلا انکارنیشن (Plaza de la Encarnacíon) است که توسط جی.مایر اچ (J. MAYER H) طراحی شده است.

سایبان متروپل (Metropol Parasol) | بزرگ ترین سازه چوبی جهان - 5.0 out of 5 based on 7 votes

کلیسای جامع سویل که یکی از بناهای سه گانه ترکیب شده و ثبت شده در یونسکو و از دیدنی های معروف اسپانیا است، با یک فضای داخلی وسیع تر در مقایسه با فضای داخلی کلیسای سنت پیتر (St. Peter Cathedral)  در شهر رم (Rome) ساخته شده و به یک محراب 37 متری مجهز شده و آنچه زیبایی این محراب را چند برابر می کند، مجسمه طلا کاری شده ای است که در آن قرار دارد.